O nás

Vážení zákazníci,

naše společnost působí na trhu již několik let a už od prvopočátku se mnohé naše služby rozšířily. Rádi Vás stručně seznámíme s naším internetovým obchodem.

Naše společnost se zabývá prodejem mobilních telefonů značek  Alcatel, Aligator, Asus, CPA, Coolpad, Huawei, Honor, Lenovo, LG, Maxcom, Motorola,  Microsoft, MyPhone, Samsung, Sony, Prestigio, Realme, Caterpillar, Swisstone, Nokia, Xiaomi a jiných. Neustále sledujeme trh mobilních telefonu a chceme zajistit rychlý nástup novinek do prodej. Trhy sledujeme i z důvodů ceny, které jsou neustále sledovány a denně měněny. Nabízíme mobilní telefony jak z české tak i evropské distribuce. Každý zákazník má možnost si vybrat, která distribuce mu bude vyhovovat.

Ke každému mobilnímu telefonu patří příslušenství. Našim zákazníkům nabízíme příslušenství jako jsou obaly, nabíječky, ochranné skla, MSD karty a jiné. Veškeré příslušenství prodáváme za velmi příznivé ceny.

Veškeré zboží si můžete pojistit proti pádu, odcizení a jiným vlivům, spolupracujeme s nějvětší pojišťovnou Allianz Asistence. Chci více informaccí o pojištění.

V polovině roku 2019 jsme náš sortiment rozšířili o chytrá zařízení, jako jsou digitální váhy, kamery do auta, elektrické zubní kartáčky, chytré kuchyňské vybavení, robotiské vysavače, elektrokoloběžky, senzory, domovní alarmy, IP kamery, a tisíce jiných produktů. 

A víte jaká je výhoda nákupu v našem e-shopu?? Nákup můžete během pár minut udělat ze svého pohodlí doma. V rámci našich služeb máte k dispozici i infolinku, kde Vám náš operátor rád zodpoví veškeré otázky. Můžete se také obrátit na naši e-mail adresu a nebo Online chat. Veškeré čísla a e-mail adresy naleznete v kategorii KONTAKTY.

Nedílnou součástí naší společnosti je i reklamační středisko. Bohužel po nákupu se může stát, že během záruční doby, která je 24 měsíců se mobilní telefon pokazí. Proto byl zřízena reklamační linka, kde Vás operátor informuje o stavu vaší reklamace a nebo poradí jak postupovat v případě reklamace. Také se můžete obrátit na reklamační e-mail.

Veškeré naše úsilí a práce je postavena na neustálém sledování spokojenosti zákazníků a také je na tom založena naše služba doručování objednaného zboží. Platební metody pro zaplacení vašich objednávek jsme pro vás připravili, dobírkou, platbou předem, online platební kartou a také našim zákazníkům nabízíme splátkový prodej od společnosti HOMECREDIT.

 

Veškeré zboží, které máme na našěm eshopu, kde je uvedeno "ihned k odeslání" a objednání do 16:00 Vám bude ještě ten den objednávka vyexpedována a druhý pracovní den doručena.

 

Naším cílem bylo, je i bude spokojenost našich zákazníků, ale i zákazníků, kteří teprve zvažují svůj nákup.

 

Děkujeme za čas věnovaný stručnému představení naší společnosti.

 

 

Tým Mobilsezarukou.cz

Tel: 775 444 484 
Email: info@mobilsezarukou.cz

 

 

 

 


 

+420 775 444 484

v pracovní dny 9:00 - 16:30 hod.

info@mobilsezarukou.cz

napište nám vaše dotazy a připomínky

Odeslat zprávu

kontaktní formulář