O nás

Vážení zákazníci,

naše společnost působí na trhu již několik let a už od prvopočátku se mnohé naše služby rozšířily. Rádi Vás stručně seznámíme s naším internetovým obchodem.

Naše společnost se zabývá prodejem mobilních telefonu značek Apple, Acer, Alcatel, Aligator, Asus, CPA, Coolpad, Huawei, Honor, Lenovo, LG, Maxcom, Microsoft, MyPhone, Samsung, Sony, GoClever, Prestigio, Caterpillar, Swisstone, Nokia, Xiaomi, Evolveo a jiných. Neustále sledujeme trh mobilních telefonu a chceme zajistit rychlý nástup novinek do prodej. Trhy sledujeme i z důvodů ceny, které jsou neustále sledovány a denně měněny. Nabízíme mobilní telefony jak z české tak i evropské distribuce. Každý zákazník má možnost si vybrat, která distribuce mu bude vyhovovat.

Ke každému mobilnímu telefonu patří příslušenství. Našim zákazníkům nabízíme příslušenství jako jsou obaly, nabíječky, MSD karty a jiné. Veškeré příslušenství prodáváme za velmi příznivé ceny.

A víte jaká je výhoda nákupu v našem e-shopu?? Nákup můžete během pár minut udělat ze svého pohodlí doma. V rámci našich služeb máte k dispozici i infolinku, kde Vám náš operátor rád zodpoví veškeré otázky. Můžete se také obrátit na naši e-mail adresu a nebo Online chat. Veškeré čísla a e-mail adresy naleznete v kategorii KONTAKTY.

Nedílnou součástí naší společnosti je i reklamační středisko. Bohužel po nákupu se může stát, že během záruční doby, která je 24 měsíců se mobilní telefon pokazí. Proto byl zřízena reklamační linka, kde Vás operátor informuje o stavu vaší reklamace a nebo poradí jak postupovat v případě reklamace. Také se můžete obrátit na reklamační e-mail.

Veškeré naše úsilí a práce je postavena na neustálém sledování spokojenosti zákazníků a také je na tom založena naše služba doručování objednaného zboží, které je skladem do 24 hodin. Při objednání zboží do 13:00 Vám bude ještě ten den objednávka vyexpedována a druhý den doručena.

Naším cílem bylo, je i bude spokojenost našich zákazníků, ale i zákazníků, kteří teprve zvažují svůj nákup.

 

Děkujeme za čas věnovaný stručnému představení naší společnosti.

Vaše reakce budeme dále očekávat na HEUREKA.CZ

 

 

 

Salbio data tech s.r.o.


 

+420 775 444 484

v pracovní dny 9:00 - 16:30 hod.

info@mobilsezarukou.cz

napište nám vaše dotazy a připomínky

Odeslat zprávu

kontaktní formulář