Kontakt
 levý banner - výprodej

Garmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black Band

Garmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black BandGarmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black BandGarmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black BandGarmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black Band
Garmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black Band
Garmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black Band
Garmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black Band
Garmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black Band
Garmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black Band
Garmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black Band
Garmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black Band
Garmin fenix 6 Pro Solar Gray/Black Band
 

Garmin fenix6 PRO Solar Pokud to se sportováním myslíte opravdu vážně, chytré hodinky Garmin fenix6 PRO Solar jsou určeny právě vám. Toto moderní zařízení vám totiž k pravidelné fyzické... celý popis

Dostupnost:
Ihned k odeslání
Dostupnost:
 • Česká pošta
  do 2 pracovních dní
Záruka:
24 měsíců
Kód produktu:
753759251802
+ks
Vaše cena: 15.250 Kč 12.603 Kč bez DPH

Nezapomněli jste na něco?

iGet

Realme

MyPhone

Samsung

Xiaomi

Popis produktu

Garmin fenix6 PRO Solar

Pokud to se sportováním myslíte opravdu vážně, chytré hodinky Garmin fenix6 PRO Solar jsou určeny právě vám. Toto moderní zařízení vám totiž k pravidelné fyzické aktivitě zprostředkuje vše, co potřebujete. Trasu běhu si můžete naplánovat v mapách přímo na displeji hodinek. Během tréninku vám přístroj změří tep, spočítá spálené kalorie a třeba i vystoupaná patra. A abyste si cvičení zpříjemnili, můžete si také z hodinek pustit muziku. Samozřejmostí je pak funkce Garmin Pay pro pohodlné bezkontaktní platby, integrovaná předpověď počasí či možnost konektivity hodinek pomocí technologií Wi-FiBluetoothNFC či ANT+.

Protože jsou hodinky vodotěsné (do 10 ATM), můžete je bez obav nosit při plavání. Kromě něj se můžete věnovat desítkám dalším aktivit, pro které jsou v přístroji připraveny speciální režimy.

 


Garmin fenix6 PRO Solar

 

Klíčové vlastnosti

 • Mapy celé Evropy přímo na displeji hodinek (GPS, GLONASS, Galileo)
 • Optický snímač pro průběžné měření tepu
 • Bezkontaktní platby Garmin Pay
 • Monitoring denní aktivity a režimy pro desítky sportů
 • Propracovaný systém správy spotřeby energie (vč. solárního dobíjení)
 • Integrovaný hudební přehrávač
 • Možnost stahování rozšíření třetích stran (ze služby Connect IQ)
 • Detekce nehody s automatickým odesláním nouzové SMS
 • Vhodné na plavání (vodotěsné do 10 ATM)  
 
Hledáte parťáka na společné trénování? Tady je: Garmin fenix6 PRO Solar.

 

Energie pod kontrolou

K přednostem těchto chytrých hodinek patří i jejich parádní výdrž. Díky špičkové baterii, chytré správě spotřeby energie a systému solárního dobíjení přístroj vydrží na jedno nabití sloužit až 16 dní.


 

Mapy přímo v hodinkách

Chytré hodinky Garmin fenix6 PRO Solar dokážou pracovat hned se třemi satelitními systémy (GPS, GLONASS a Galileo). Zásluhou map TopoActive přitom můžete přímo na displeji hodinek vytvářet turistické trasy, plánovat běžecké okruhy či vyhledávat rozličné body zájmu. K dispozici k tomu máte mapy celé Evropy, přičemž můžete pracovat i se speciálními lyžařskými či golfovými mapami.

Garmin fenix6 PRO Solar

 

Přizpůsobí se vaší disciplíně

Ať už se věnujete jakémukoliv sportu, hodinky Garmin fenix6 PRO Solar se dokážou vaší aktivitě přizpůsobit. Disponují totiž speciálními režimy pro desítky různých sportů a navíc umožňují rozšíření o aplikace třetích stran.

Garmin fenix6 PRO Solar

 

Váš osobní trenér

Hodinky Garmin fenix6 PRO Solar se stanou vaším osobním trenérem. Po celý den totiž bedlivě sledují vaši aktivitu – počítají vám kroky, měří hodnoty tepové frekvence a sledují i spálené kalorievystoupaná a sestoupaná patra či kvalitu spánku. V aplikaci Garmin Connect si přitom můžete vést podrobný tréninkový deník.

Garmin fenix6 PRO Solar

 

Pusťte si muziku

Prostřednictvím těchto chytrých hodinek si také můžete cvičení zpestřit poslechem muziky. Učinit tak můžete hned třemi způsoby. Buď hodinky spárujete se smartphonem (přes Bluetooth) a budete jimi dálkově ovládat přehrávač v mobilu. Nebo využijete některou z podporovaných streamovacích služeb (Deezer, Amazon Music, Spotify…). Anebo si muziku pomocí USB kabelu nahrajete přímo do hodinek (do jejich vnitřní paměti se vejde až 2 000 skladeb).

Garmin fenix6 PRO Solar

 

Prozradí, kdo volá, i jaké bude počasí

Po spojení hodinek s telefonem dostáváte na své zápěstí spoustu praktických notifikací – dozvíte se o příchozích hovorech, e-mailech i novinkách ze sociálních sítí. A kromě toho máte přehled o počasí – na hodinkách se vám zobrazuje hodinová předpověď, výhled na následující 4 dny a třeba i vývoj teploty a vlhkosti vzduchu.

Garmin fenix6 PRO Solar

 

Pomoc v nouzi

Díky funkci detekce nehod vám mohou hodinky Garmin fenix6 PRO Solar v případě nouze zachránit život. Přístroj totiž dokáže rozpoznat, že došlo k nehodě, a na základě toho odeslat na předem nastavené telefonní číslo nouzovou zprávu (vč. informace o aktuální poloze hodinek).

Garmin fenix6 PRO Solar

 

Zaplaťte ze zápěstí

Jakmile máte na zápěstí chytré hodinky Garmin fenix6 PRO Solar, nemusíte mít u sebe hotovost ani platební kartu. Tento přístroj vám totiž díky technologiím NFC a Garmin Pay umožní snadné bezkontaktní platby.

Garmin fenix6 PRO Solar

Parametry

Barevné provedení: Černá

+420 775 444 484

v pracovní dny 9:00 - 16:30 hod.

info@mobilsezarukou.cz

napište nám vaše dotazy a připomínky

Odeslat zprávu

kontaktní formulář