Kontakt
 levý banner - výprodej

Garmin Forerunner 245 Music Black

Garmin Forerunner 245 Music BlackGarmin Forerunner 245 Music BlackGarmin Forerunner 245 Music BlackGarmin Forerunner 245 Music BlackGarmin Forerunner 245 Music Black
Garmin Forerunner 245 Music Black
Garmin Forerunner 245 Music Black
Garmin Forerunner 245 Music Black
Garmin Forerunner 245 Music Black
Garmin Forerunner 245 Music Black
Garmin Forerunner 245 Music Black
Garmin Forerunner 245 Music Black
Garmin Forerunner 245 Music Black
Garmin Forerunner 245 Music Black
Garmin Forerunner 245 Music Black

Garmin Forerunner 245 Music  Na první pohled vás zaujmou. Na druhý už plně ohromí. Běžecké GPS hodinky Garmin Forerunner 245 Music Optic vám můžou dělat společnost 24 hodin denně. Po celou dobu navíc kontrolují váš... celý popis

Dostupnost:
Ihned k odeslání
Dostupnost:
  • Česká pošta
    do 2 pracovních dní
Záruka:
24 měsíců
Kód produktu:
753759217211
+ks
Vaše cena: 6.666 Kč 5.509 Kč bez DPH

Nezapomněli jste na něco?

Popis produktu

Garmin Forerunner 245 Music 

Na první pohled vás zaujmou. Na druhý už plně ohromí. Běžecké GPS hodinky Garmin Forerunner 245 Music Optic vám můžou dělat společnost 24 hodin denně. Po celou dobu navíc kontrolují váš pohyb či spánek, nabízí pomocnou ruku na cestách a podávají vám prvotřídní informace. Za zmínku však rozhodně stojí progresivní design, který si prostě a jednoduše zamilujete. To můžeme říci i o ideálně velkém displeji.

Dokonalý přehled o situaci

Informace o čase a hodnocení vašeho tréninku budete moci sledovat na barevném LCD displeji. Jeho rozlišení dosahuje skvělých 240 × 240 px, přičemž průměr displeje dosahuje 1,2" (30,4 mm). Hodinky Garmin Forerunner 245 Music Optic jsou současně vodotěsné dle 50 m (5 ATM). Díky tomu se o ně nemusíte bát během plavání na hladině nebo s nimi jít do sprchy.

Sport, hudba i odpočinek. Garmin Forerunner 245 Music Optic využijete vždycky.

 

Zahrajte si do kroku

Od teď už s sebou nemusíte brát mobil či MP3, hudbu vám vyprodukuje Garmin Forerunner 245 Music Optic. Jsou totiž vybaveny zabudovaným MP3 přehrávačem a vlastní pamětí. Její kapacita by měla stačit na přibližně 500 skladeb. Připojit se můžete k dalšímu zařízení pomocí bezdrátové Bluetooth technologie. Využít pak můžete rovněž Wi-Fi, ANT+ připojení, nebo USB pro připojení k PC.


 

Jezdíte na výlety?

Aby se vám už nikdy nestalo, že byste se na vaší procházce či projížďce ztratili, tvůrci Garmin Forerunner 245 Music Optic vybavili citlivýmpřijímačem GPS, GLONASS a GALILEO. Hodinky si navíc dokáží zapamatovat celou trasu, včetně jejího profilu. Podají vám tedy informace o výškovém převýšení. Tato data čerpá z GPS výšky, a tak vám prozradí i v jaké výšce letí vaše letadlo.

 

 


 

Všechny informace na jednom místě

Se sportovními hodinkami Garmin Forerunner 245 Music Optic budete mít zpětnou vazbu jak vašeho tréninku, tak i spánku. Řekne vám, jakou kvalitu váš spánek měl a vy se podle toho následně můžete zařídit. Co se týče tréninku, tak vám může dělat společnost při běhání či józe, na kole, nebo během veslování na trenažeru. Disponuje také funkcí Garmin coach a pomocí vibrací vám signalizuje nejrůznější upozornění.

 

Music Optic - aktivity

 


 

Zkuste si je unavit...

Těšit se můžete i na to, že hodinkám jen tak nedojde dech. Pokud budete chtít využívat funkce GPS záznamu, tak vydrží dlouhých 24 hodin. Při používání GPS vám pak budou dělat společnost až po dobu 6 hodin, během kterých si můžete také pouštět hudbu. V běžném režimu chytrých hodinek vydrží až 7 dní.

 

Music Optic - baterie

Parametry

Barevné provedení: Červená

+420 775 444 484

v pracovní dny 9:00 - 16:30 hod.

info@mobilsezarukou.cz

napište nám vaše dotazy a připomínky

Odeslat zprávu

kontaktní formulář