Kontakt
 levý banner - výprodej

Garmin Venu 2S Dark Gray with Grey Frame EU

Garmin Venu 2S Dark Gray with Grey Frame EUGarmin Venu 2S Dark Gray with Grey Frame EUGarmin Venu 2S Dark Gray with Grey Frame EU
Garmin Venu 2S Dark Gray with Grey Frame EU
Garmin Venu 2S Dark Gray with Grey Frame EU
Garmin Venu 2S Dark Gray with Grey Frame EU
Garmin Venu 2S Dark Gray with Grey Frame EU
Garmin Venu 2S Dark Gray with Grey Frame EU
Garmin Venu 2S Dark Gray with Grey Frame EU
 

Garmin Venu 2S Druhá generace populárních hodinek Garmin Venu je tu. Tyto elegantní sportovní GPS hodinky s průměrem 40 mm jsou vybaveny kvalitním AMOLED displejem o velikosti 1,1". Oproti předchozí generaci přichází s rafinovanými novinkami, jako... celý popis

Dostupnost:
Ihned k odeslání
Dostupnost:
  • Česká pošta
    do 2 pracovních dní
Záruka:
24 měsíců
Kód produktu:
753759271879
+ks
Vaše cena: 7.590 Kč 6.273 Kč bez DPH

Nezapomněli jste na něco?

MyPhone

Samsung

Xiaomi

Popis produktu

Garmin Venu 2S

Druhá generace populárních hodinek Garmin Venu je tu. Tyto elegantní sportovní GPS hodinky s průměrem 40 mm jsou vybaveny kvalitním AMOLED displejem o velikosti 1,1". Oproti předchozí generaci přichází s rafinovanými novinkami, jako je nová generace optického snímače tepové frekvence s rychlejším a přesnějším měřením okysličení krve a novější GNSS modul.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nejzajímavější funkce

  • Barevný displej s úhlopříčkou 1,1" a rozlišením 360x360 pixelů
  • Všestranné sportovní a volnočasové využití
  • Bezdrátové připojení – WiFi, ANT+, Bluetooth
  • Velmi nízká hmotnost
  • Výdrž až 19 hodin v GPS režimu
  • Vodotěsné provedení do 5 ATM

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Šetřete baterii

Jedna z nových funkcí hodinek je správa spotřeby energie hodinek. Pokud to bude potřeba, můžete zapnout úsporu baterii a omezit tím některé funkce hodinek. Získáte tak až 4x delší výdrž na jedno nabití.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Motivace

Hledáte motivaci pro pravidelné cvičení? Hodinky Garmin Venu 2S obsahují animovaná cvičení, která vás jednoduše provedou základním tréninkem, klidně i v domácím prostředí. Aktivujte si instruktážní animace pro silový a kardio trénink, jógu nebo pilates a začněte se hýbat! Předehrané silové tréninky jsou včetně grafického zobrazení svalových skupin pro jednotlivé cviky, což vám může při cvičení pomoci soustředit se na požadovanou skupinu svalů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Stvořené pro sport

Hodinky umožňují měření sportovních aktivit: Běh, Krytá dráha, Běžecký pás, Kolo, Kolo uvnitř, Chůze, Chůze uvnitř Lyže, Snowbord, Běžky, Plavání v bazénu, SUP (Stand Up Paddle Board), Veslování, Veslování uvnitř, Pilates, Jóga, Stepper, Eliptický trenažér, Kardio, Síla, Golf, Navigovat, Dýchání, HIIT, Snímek zdravotního stavu, Lezení uvnitř, Bouldering, Jiné (umožňuje vytvoření uživatelské aktivity).

Je možné je dále rozšiřovat o aplikace třetích stran, např. InLine bruslení, Jezdectví a podobně.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Co vám poví tep

Hodinky neustále monitorují vaši srdeční frekvenci. Naměřená data shromažďují do své paměti a dále vyhodnocují. Zjistí tak třeba hodnotu průměrného klidového tepu, která může poukázat na hromadící se únavu a přetrénování nebo hodnotu Stress skóre, která sleduje zatížení organismu a také průběh regenerace po náročném sportovním výkonu.

Jednoduché vyhodnocení těchto dat je k dispozici pomocí ukazatele BODY BATTERY, který zobrazuje míru únavy jedním číslem, které se při načítající zátěži snižuje a během regenerace a spánku naopak zvyšuje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nespustí z vás oči

Hodinky Garmin Venu 2S jsou uzpůsobeny také pro celodenní monitorování pohybových aktivit. Nepřetržitě měří počet kroků, ušlou vzdálenost, nastoupaná patra, spálené kalorie, délku a kvalitu spánku. Nově přináší i detailní vyhodnocení pro spánek přímo na displeji hodinek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrý pomocník

Samozřejmostí jsou také Smart funkce, které využijete při sportování i běžném životě. Hodinky jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy iOS a Android a po spárování vám na svém displeji informují o příchozích voláních, SMS a dalších notifikacích. Z displeje hodinek můžete ovládat hudební přehrávač v telefonu, včetně nastavení hlasitosti nebo přeskakování skladeb. Na svém zápěstí můžete také sledovat informace o předpovědi počasí. A v případě, kdy hodinky vyhodnotí, že došlo k nehodě, odešlou nouzovou zprávu na zadané kontakty.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Sportovní GPS hodinky. Průměr 40 mm. Barevný AMOLED displej, 1,1", 360x360 pixelů. Bezdrátové připojení – WiFi, ANT+, Bluetooth. Nízká hmotnost. Výdrž až 19 hodin v GPS režimu. Vodotěsné provedení do 5 ATM. Správa spotřeby energie. Animovaná cvičení. Silový trénink. Sportovní profily. Měření srdeční frekvence, klidový tep, Stress skóre. Body Battery. Monitor pohybových aktivit a kvality spánku. Notifikace, upozornění na hovory, předpověď počasí, ovládání hudby, detekce nehod, GARMIN PAY. Podpora aplikací třetích stran.

Jak hodnotíte popis produktu?

Parametry

Barevné provedení: Šedá

+420 775 444 484

v pracovní dny 9:00 - 16:30 hod.

info@mobilsezarukou.cz

napište nám vaše dotazy a připomínky

Odeslat zprávu

kontaktní formulář