Ochranné fólie

Cena
Kontakt
 levý banner - výprodej

Ochranné fólie

Ochranná fólie slouží k ochraně LCD mobilního telefonu nebo tabletu a zabraňuje poškrábaní.

Návod na nalepení:

Vypněte váš přístroj. Před samotnou aplikací jej důkladně očistěte a zbavte všech nečistot či mastnoty. Očistěte též pracovní plochu. Umyjte si ruce a konečky prstů. Zamezíte tím znečištění vlastní fólie či povrchu před vlastní aplikací.

  1. Nejprve oddělte menší výřezy jako jsou ovládací tlačítka, reproduktor, mikrofon, atp. Opatrně oddělte fólii (začněte největší plochou) od podkladové vrstvy. Nastříkejte aplikační tekutinu, která je součástí balení, na konečky prstů.
  2. Držte fólii adhesivní stranou nahoru. Dbejte na čistotu tak, abyste zabránili zašpinění adhesivní strany fólie.
  3. Opatrně nastříkejte aplikační tekutinu ze vzdálenosti cca 20cm na adhesivní stranu vlastní fólie. Tekutinu stříkejte vždy na fólii, nikoliv na displej či tělo zařízení. Aplikační tekutinou nešetřete, čím více, tím lépe.
  4. Před vlastní aplikací/přiložení fólie se znovu ujistěte, že na ploše nezůstaly žádné, ale opravdu žádné prachové částice či nečistoty (doporučujeme kontrolu proti světlu). Přiložte fólii adhesivní stranou na plochu displeje (či zadní části těla přístroje). Centrujte fólii vyřezanými otvory k sobě a na střed plochy.
  5. Nastříkejte trochu tekutiny na přiloženou hranu přiložené stěrky. Opatrně vytlačujte aplikační tekutinu a případné vzduchové bublinky vždy od středu plochy ke kraji. Použijte přiložený hadřík k vysoušení vytlačované tekutiny. Hadřík přiložte též na místa s ořezy (reproduktor, mikrofon, atp.), zabráníte tím vniknutí tekutiny do přístroje. Při vytlačování tekutiny na stěrku příliš netlačte. Buďte trpěliví!
  6. Vysušte zbylou tekutinu z aplikované plochy hadříkem. Mikrobublinky a případné nerovnosti zmizí během jednoho týdne od aplikace.

 

Ochranné fólie

Právě jsme naskladnili

Zobrazit všechna doporučení

+420 775 444 484

v pracovní dny 9:00 - 16:30 hod.

info@mobilsezarukou.cz

napište nám vaše dotazy a připomínky

Odeslat zprávu

kontaktní formulář