Kontakt
 levý banner - výprodej

Amazfit PowerBuds White

Amazfit PowerBuds White
Amazfit PowerBuds White
Amazfit PowerBuds White

Sportovní bezdrátová sluchátka do uší. Odnímatelné háčky pro bezpečné uchycení na uších i během náročného tréninku. Mikrofon pro handsfree telefonní hovory. Výdrž až 8 hodin na jedno nabití + 16 hodin s nabíjecím pouzdrem. Rychlé nabíjení – během 15 minut celý popis

Dostupnost:
Ihned k odeslání
Dostupnost:
  • Česká pošta
    do 2 pracovních dní
Záruka:
24 měsíců
Kód produktu:
6972596100546
+ks
Vaše cena: 1.720 Kč 1.421 Kč bez DPH

Nezapomněli jste na něco?

MyPhone

Samsung

Xiaomi

Popis produktu

Amazfit Powerbuds

Poslouchejte tlukot svého srdce. Vymakaná sportovní sluchátka Amazfit PowerBuds váží pouhých 6 gramů, při sportu vás tak nebudou nikterak omezovat, poskytnou vašim uším působivý a dynamický zvuk, který bude doprovázet každý váš pohyb a mezi jejich největší vychytávky patří možnost sledování srdeční frekvence v reálném čase.

  • Mikrofon pro hands-free telefonní hovory
  • Kompatibilní s aplikací Siri a Google Assistent.
  • Dotykové ovládání na sluchátku.
  • Rychlé nabíjení – během 15 minut získáte šťávu pro 3 hodiny provozu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přesné sledování srdeční frekvence během cvičení

Srdeční frekvence je důležitým ukazatelem při sledování vašich aktivit. Proto jsou sluchátka Amazfit Powerbuds jsou vybavena kvalitním PPG snímačem srdeční frekvence, který přesně sleduje váš srdeční rytmus a informuje vás o stavu tréninku. Hlasová upozornění vás pak varují před (příliš vysokou) srdeční frekvencí, která překročí přednastavenou hranici. Díky tomu bude vaše sportování efektivnější a bezpečnější.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Budou vám sedět

Sluchátka jsou dodávána s magnetickými sportovními háčky za uši. Ty jim dodávají neotřelý sportovní vzhled a zajišťují stabilitu. Háčky jsou pevné, pohodlné a zaručí, že ani při tom nejintenzivnějším cvičení vám sluchátka nevypadnou z uší. A pokud je nebudete potřebovat, uschovat je můžete do nabíjecího pouzdra.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dostatek energie

Životnost baterie sluchátek činí přibližně 8 hodin na jedno nabití. Ale pokud využijete služeb nabíjecího pouzdra, získáte dalších 16 hodin muziky. To znamená až 24 hodin poslechu. No není to skvělé?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Sportovní bezdrátová sluchátka do uší. Odnímatelné háčky pro bezpečné uchycení na uších i během náročného tréninku. Mikrofon pro handsfree telefonní hovory. Výdrž až 8 hodin na jedno nabití + 16 hodin s nabíjecím pouzdrem. Rychlé nabíjení – během 15 minut získáte šťávu pro 3 hodiny provozu. Dotykové ovládání na sluchátku. Kompatibilní s aplikací Siri a Google Assistant. Krytí IP55.

+420 775 444 484

v pracovní dny 9:00 - 16:30 hod.

info@mobilsezarukou.cz

napište nám vaše dotazy a připomínky

Odeslat zprávu

kontaktní formulář