Kontakt
 levý banner - výprodej

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Xiaomi Mi Smart Scale 2Xiaomi Mi Smart Scale 2Xiaomi Mi Smart Scale 2Xiaomi Mi Smart Scale 2Xiaomi Mi Smart Scale 2
Xiaomi Mi Smart Scale 2
Xiaomi Mi Smart Scale 2
Xiaomi Mi Smart Scale 2
Xiaomi Mi Smart Scale 2
Xiaomi Mi Smart Scale 2
Xiaomi Mi Smart Scale 2
Xiaomi Mi Smart Scale 2
Xiaomi Mi Smart Scale 2
Xiaomi Mi Smart Scale 2
Xiaomi Mi Smart Scale 2
Garance

Chytrá osobní váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 celý popis

Dostupnost:
Ihned k odeslání
Dostupnost:
  • Česká pošta
    Následující pracovní den Pokud objednáte do 16:00
Záruka:
24 měsíců
Kód produktu:
6970244526182
+ks
Vaše cena: 320 Kč 264 Kč bez DPH

Nezapomněli jste na něco?

Popis produktu

chytrá váha • nosnost 150 kg • kompatibilní s Android a iOS zařízeními • grafy změn ve váze • 16 uživatelských profilů • minimalistický design • skrytý displej • Bluetooth 5.0

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Udržujte si přehled o vývoji své váhy po celý rok. Pořiďte si chytrou osobní váhu Xiaomi Mi Smart Scale 2, která vám naměřené hodnoty snadno a rychle převede do aplikace v chytrém telefonu či tabletu. Váha disponuje technologií Bluetooth 5.0, takže spárování se smartphonem bude záležitostí pouhé chvilky. Přístroj je určený pro celou rodinu. Můžou jej používat také lidé s nadváhou, jelikož váha má nosnost až 150 kg. Jde proto o ideálního pomocníka pro každého, kdo se snaží nějaké to kilo shodit.

Skrytý displej

V aplikaci najdete všechny naměřené hodnoty přehledně uspořádané, abyste snadno a rychle mohli porovnávat vývoj hmotnosti. Nechybí ani pěkné vizuální grafy změn ve váze, takže budete mít celkový přehled. Váha na první pohled zaujme svým moderním designem. Má hladké křivky a skrytý displej, který se rozsvítí až v momentě, kdy na ni stoupnete. Každý člen rodiny si může vytvořit vlastní osobní profil, na váze je možné aktivovat až 16 uživatelských profilů.


 

Klíčové vlastnosti

  • vysoká nosnost
  • až 16 profilů
  • luxusní design se skrytým displejem
  • možnost propojení s telefonem

 

Chytrý pomocník vám ukáže vývoj váhy v přehledném grafu.

 

Elegantní design

Chytrá váha se stane nejen praktickým pomocníkem v cestě za vysněnou postavou, ale také nádherným a vkusným doplňkem domácnosti. Můžete ji mít postavenou v koupelně, ale také v ložnici či obývacím pokoji. Nikde nepůsobí rušivě, ba naopak. Má krásné hladké bílé tělo a skrytý displej, takže na první pohled vypadá jako designová ozdoba.

 

image

16 uživatelských profilů

Přístroj je vhodný k měření hmotnosti u dětí i dospělých. Dokáže rozeznat váhu přesně v rozmezí 100 gramů až 150 kilogramů. Každý člen rodiny si v ní může ukládat vlastní měření a porovnávat jednotlivé hodnoty, váha umožní vytvoření až 16 různých uživatelských profilů. Výsledky vážení můžete snadno a rychle přes Bluetooth 5.0 přenést také do aplikace ve svém chytrém zařízení a sledovat grafy vývoje své tělesné hmotnosti.

Parametry

Doplňkové funkce: Bluetooth
Barevné provedení: Bílá

+420 775 444 484

v pracovní dny 9:00 - 16:30 hod.

info@mobilsezarukou.cz

napište nám vaše dotazy a připomínky

Odeslat zprávu

kontaktní formulář